fyle co to jest
Co to jest fyle? Definicja fyle największa jednostka podziału społeczeństwa w krajach staroż.

Czy przydatne?

Definicja fyle

Definicja z ang. Fyle, z niem. Fyle.

Co znaczy FYLE: fyle największa jednostka podziału społeczeństwa w krajach staroż. Grecji; każda z 4 jednostek podziału ludności staroż. Egiptu w czasach Starego i Średniego Państwa. Etym. - gr. phylē 'szczep; plemię; klan'

Czym jest fyle znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Falanga:
Definicja gromada idąca ławą, zwarty tłum, szereg; nazwa org. faszystowskich w Hiszpanii i w Polsce (1934-39); ekon. nazwa zrzeszeń spółdzielczych liczących około 1600 osób, mających mieszkać w osiedlach, tak fyle co to jest.
Co znaczy Faza:
Definicja moment przejściowy, stopień rozwoju; (f. Księżyca, planety) nów, I kwadra, pełnia, ostatnia (III) kwadra; mech., akust., elektr. rozmiar fiz. określająca stan ruchu drgającego w danej chwili; chem fyle definicja.
Co znaczy Free Jazz:
Definicja music, new jazz [wym. fri: mjuzik, nju:] z angielskiego:, 'wyzwolony jazz, wyzwolona muzyka, nowy jazz' awangardowy kierunek muz. jazzowej 60. lat XX w. (Don Cherry, Ornette Coleman i in fyle co znaczy.
Co znaczy Felix Culpa:
Definicja felix culpa ?Xac., fortunne (pomyślne, szczęsne) przewinienie. Etym. - św. Augustyn o grzechu pierworodnym, który stał się powodem Odkupienia fyle słownik.
Co znaczy Full Of Wise Saws And Modern Instances:
Definicja full of wise saws and modern instances z angielskiego:, zdań mądrych pełny i nowych przykładów. Etym. - z Szekspira (Jakub o sędzi w Jak wam się podoba, 2, 7 fyle znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: