justycjariusz co to jest
Co to jest justycjariusz? Definicja justycjariusz w dawnej Polsce - urzędnik sądowo-policyjny; w.

Czy przydatne?

Definicja justycjariusz

Definicja z ang. justycjariusz, z niem. justycjariusz.

Co znaczy JUSTYCJARIUSZ: justycjariusz w dawnej Polsce - urzędnik sądowo-policyjny; w Austrii i Galicji 1784-1848 - urzędnik rozsądzający policyjne kwestie w gminie. Etym. - nm. Justitiar(ius) 'syndyk; radca prawny' i n.z łaciny iustitiarius od ?Xac. iustitia, zobacz Justizmord

Czym jest justycjariusz znaczenie w Znaczenie J .

Co znaczy Jack Frost:
Porównanie angielskiego: [wym. dżäk] Królewicz Mróz. Jack Ketch z angielskiego: [wym. kecz], kat. jack-in-the-box z angielskiego:, figurka wyskakująca z pudełka. jack-o'-lantern z angielskiego:, omyłkowy ognik justycjariusz co znaczy.
Krzyżówka Jamboree:
Dlaczego jamboree [wym. dżämbori:] (pomiędzy)narodowy zlot obozowy skautów; (jazz-j.) spotkanie muzyków jazzowych z obfitym, urozmaiconym programem występów. Etym. - z angielskiego: 'hałaśliwa zabawa; jw justycjariusz krzyżówka.
Co to jest Jehu:
Jak lepiej nierozważny, brawurowy, szaleńczy kierowca. Etym. - od imienia króla izraelskiego (około 843-816 p.n.e), wielkiego wojownika, słynącego z szybkiej, karkołomnej jazdy rydwanem bojowym: "A jazda justycjariusz co to jest.
Słownik John Barleycorn:
Kiedy wym. dżon ba:lejko:n] angielska i szkocka personifikacja jęczmienia jako zboża, z którego produkuje się napoje alkoholowe; uosobienie napojów alkoholowych. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; John 'Jan justycjariusz słownik.
Czym jest Jaquemart:
Od czego zależy żakmar] figura metalowa przedstawiająca człowieka w zbroi, który wybija godziny młotem na dzwonie zegara wieżowego; zabawka dziecinna przedstawiająca 2 osoby, które uderzają na przemian młotkami w justycjariusz czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: