kaplin co to jest
Co to jest kaplin? Definicja kaplin stożek z filcu, półprodukt, z którego modystka kształtuje.

Czy przydatne?

Definicja kaplin

Definicja z ang. Kaplin, z niem. Kaplin.

Co znaczy KAPLIN: kaplin stożek z filcu, półprodukt, z którego modystka kształtuje kapelusz damski. Etym. - fr. capeline 'kapelusz damski o sporym, falistym rondzie; śrdw. żelazny hełm piechoty' od cape 'płaszcz z kapturem'

Czym jest kaplin znaczenie w Znaczenie K .

Co znaczy Kakemono:
Definicja obraz albo napis kaligraficzny na rolce jedwabiu a. papieru, ze sznurkiem do zawieszania na górnej krawędzi i drążkiem obciążającym na dolnej. Etym. - jap. 'element do zawieszania; jw.'; kakeru kaplin co to jest.
Co znaczy Kaszetować:
Definicja dostosowywać video panoramiczny do wyświetlania na normalnych ekranach a. w TV. Etym. - fr. cacheter 'pieczętować (lakiem)' od cachet 'pieczęć; znaczek; kapsułka' z cacher 'ukrywać; chować kaplin definicja.
Co znaczy Kenaf:
Definicja kenaf pers. bot. ketmia konopiowata, hibiskus; gambo, juta jawajska, juta afrykańska, ketmia, włókno pozyskiwane z łyka łodyg tej rośliny kaplin co znaczy.
Co znaczy Karcer:
Definicja karcer cela karna w więzieniu; dawn. przebywanie w szkole po lekcjach za karę. Etym. - ?Xac. carcer dosł. 'więzienie; stajnia na wyścigach w rz. cyrku kaplin słownik.
Co znaczy Konsyliarz:
Definicja a. żart. doktor, lekarz; dawn. doradca; radca (jako tytuł). konsylium konferencja lekarzy w celu postawienia diagnozy i określenia terapii (kuracji). Etym. - ?Xac. consiliarius 'doradca' od kaplin znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: