portatywny co to jest
Co to jest portatywny? Definicja portatywny przest. przenośny. portcygar przest. papierośnica. Etym.

Czy przydatne?

Definicja portatywny

Definicja z ang. portable, z niem. tragbar.

Co znaczy PORTATYWNY: portatywny przest. przenośny. portcygar przest. papierośnica. Etym. - fr. portatif 'przenośny; kieszonkowy' i porte-cigares 'cygarniczka' od porter 'nosić' z ?Xac. portare, zobacz porto 2; fr. cigare 'cygaro' z hiszp. cigarro 'jp.'

Czym jest portatywny znaczenie w Znaczenie P .

Co znaczy Prosciutto:
Definicja proszutto] surowa, wędzona, przyprawiona ziołami szynka wieprzowa. Etym. - wł. 'jw.' z dawn. wł. presciutto; zobacz pre-; -sciutto od ?Xac. exsuctus 'wysuszony; wyssany' p.p. od exsugere 'wyssać portatywny co to jest.
Co znaczy Pavor Nocturnus:
Definicja pavor nocturnus ?Xac., med. lęk nocny (u dzieci portatywny definicja.
Co znaczy Prognostyk:
Definicja zapowiedź, symbol, przepowiednia, wróżba, omen. prognostyka gałąź futurologii, zajmująca się ukazywaniem prawdopodobnych kierunków rozwoju społ.-ekon. w przyszłości, jego struktury i tempa, i zasięgu portatywny co znaczy.
Co znaczy Pikanteria:
Definicja drastyczność; ostry, pieprzny smak (dowcipu; urody kobiecej); nieprzyzwoitość, dwuznaczność (żartu; sytuacji). pikantny ostry w smaku; korzenny, szczypiący; drastyczny, pieprzny, nieprzyzwoity. Etym portatywny słownik.
Co znaczy Piombi:
Definicja więzienie weneckie, połączone z Pałacem Dożów Mostem Westchnień; zobacz Ponte dei Sospiri; nazwa od ołowianego dachu więzienia. Etym. - wł. 'jw.' z l.mn. od piombo 'ołów' z ?Xac. plumbum 'JP.', Tabl portatywny znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: