co to jest
Co to jest G I? Definicja G. I. z angielskiego:, [wym. dżi:aj] skr. od Government Issue [wym.

Czy przydatne?

Definicja G I

Definicja z ang. GI, z niem. GI.

Co znaczy G I: G. I. z angielskiego:, [wym. dżi:aj] skr. od Government Issue [wym. gawnment iszju] własność (przydział, emisja) państwowa; żart. pop. żołnierz USA

Czym jest G I znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grand:
Definicja tytuł arystokraty hiszp. a. port. grandezza [wym. grandecca] wygląd a. zachowanie pełne godności; wielkopańska wyniosłość, duma. Etym. - wł. grandezza 'jw.' i hiszp. grandeza z wł. i hiszp. grande g i co to jest.
Co znaczy GERMAN:
Definicja złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german. germanizm słowo, zwrot, konstrukcja składniowa przejęte z jęz. nm. a. wzorowane na nim. germanistyka edukacja o języku i lit. nm.; filologia nm. german g i definicja.
Co znaczy Gombo:
Definicja patois w płd. stanach USA. gumbo (a. gombo) jadalne strąki ketmii (hibiskusa); zupa z tych strąków z utartymi liśćmi (filé) sasafrzanu i wieloma jarzynami i mięsem a. rybą i skorupiakami morskimi g i co znaczy.
Co znaczy Glam:
Definicja glam pop. bryt. zamożna osoba w średnim wieku (od 45 do 59 roku życia). Etym. - z angielskiego: akronim: Greying, Leisured, Affluent, Married 'siwiejący, nie pracujący, zamożny, żonaty (zamężna g i słownik.
Co znaczy Grey Matter:
Definicja grey matter z angielskiego:, szare komórki (jest to szara substancja mózgu). Etym. - wyrażenie Herculesa Poirota, bohatera powieści Agathy Christie (1891-1976 g i znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: