co to jest
Co to jest GEN? Definicja GEN- w złożeniach: rodzący, płodzący; tworzący; zrodzony; potomek; rasa.

Czy przydatne?

Definicja GEN

Definicja z ang. GENE, z niem. GEN.

Co znaczy GEN: GEN- w złożeniach: rodzący, płodzący; tworzący; zrodzony; potomek; rasa; płeć; rodzaj, gatunek. gen fundamentalny materialny obiekt dziedziczenia, najmniejszy odcinek chromosomu, jednostka mutacji, łańcuch kwasu DNA. Etym. - gr. génos 'ród; pochodzenie; potomstwo; gatunek'; por. androgeny; antygeny; eugenika; fotogeniczny; Genesis; homogeniczny; neogen

Czym jest GEN znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gusli:
Porównanie gusli ros., rosyjski ludowy strunowy szarpany instrument muz. o płaskim korpusie w kształcie trapezu gen co znaczy.
Krzyżówka Glanzendes Elend:
Dlaczego glänzendes Elend nm., błyszcząca nędza. Etym. - z Goethego (Cierpienia młodego Wertera, ks. 2, 24 XII 1771 gen krzyżówka.
Co to jest Gocart:
Jak lepiej t] sport. miniaturowy, b. nisko osadzony, dwuśladowy auto wyścigowy bez nadwozia (pierw., w okresie 2. wojny świat., realizowany amatorsko, dla zabawy, z zużytych części samolotowych, poprzez gen co to jest.
Słownik Globtroter:
Kiedy odbywający częste i rozległe podróże, zwł. z zamiłowania do włóczęgi; obieżyświat, wagabunda, wszędobylski. Etym. - z angielskiego: globe-trotter 'jw.'; globe 'glob(us); kula, bania; klosz, umbra gen słownik.
Czym jest Godot:
Od czego zależy wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela gen czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: