graf co to jest
Co to jest GRAF? Definicja GRAF-, -GRAFIA, GRAFO- w złożeniach: w odniesieniu pisania, zapisu.

Czy przydatne?

Definicja GRAF

Definicja z ang. GRAF, z niem. GRAF.

Co znaczy GRAF: GRAF-, -GRAFIA, GRAFO- w złożeniach: w odniesieniu pisania, zapisu, rysowania, ilustracji, przedstawiania, edukacji opisowej, formy lit. Etym. - gr. gráphein 'skrobać; rytować; rysować; pisać'; por. choreografia; cyrograf; epigraf; fotografika itd

Czym jest GRAF znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grana:
Porównanie grana zobacz parmezan. Etym. - wł. (formaggio di) grana '(ser) ziarnisty' od grana 'ziarno' z ?Xac. l.mn. od granum, zobacz gran graf co znaczy.
Krzyżówka Grafem:
Dlaczego zapis fonemu (jednemu fonemowi może odpowiadać kilka grafemów, na przykład ch, sz); jednostka strukturalna mechanizmu pisma mająca znaczenie językowe i typową formę graficzną. Etym. - zobacz -graf graf krzyżówka.
Co to jest Gejzer:
Jak lepiej wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i pary wodnej, występujące na terenach wulkanicznych, zwł. na Islandii i Nowej Zelandii. Etym. - od nazwy źródła Geysir w Haukadal na Islandii; z graf co to jest.
Słownik Glaukoma:
Kiedy glaukoma jaskra, dolegliwość oczu, powiększenie się ciśnienia śródgałkowego. Etym. - gr. glaúkoma 'mamidło; bielmo' od glaukós 'błyszczący; szary graf słownik.
Czym jest Guffa:
Od czego zależy pleciona z trzciny, uszczelniona smołą, stosowana w Mezopotamii od czasów starożytnych do dziś. Etym. - arab. guffah 'kosz'; kuff, niewielki, jedno- a. dwumasztowy żaglowiec handlowy graf czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: