gruber co to jest
Co to jest gruber? Definicja gruber narzędzie rolnicze: kultywator ze sztywnymi zębami (łapami.

Czy przydatne?

Definicja gruber

Definicja z ang. grubber, z niem. grubber.

Co znaczy GRUBER: gruber narzędzie rolnicze: kultywator ze sztywnymi zębami (łapami), kruszący zwięzłą glebę do głębokości około 20 cm. Etym. - z angielskiego: grubber 'ten, kto karczuje; przyrząd do karczowania' od grub 'karczować, dłubać'

Czym jest gruber znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Glockenspiel:
Porównanie glokenszpi:l] muz. zobacz carillon; dzwonki, perkusyjny instrument muz., składający się z metalowych listewek na drewnianej ramie, uszeregowanych w skali chromatycznej, w które uderza się pałeczkami gruber co znaczy.
Krzyżówka Guanako:
Dlaczego przeżuwacz z rodz. wielbłądów, podrodziny lam, żyjący dziko stadami na stepowych wyżynach Ameryki Płd.; domniemany przodek lamy. Etym. - hiszp. guanaco, huanaco 'jw.' z keczua huánacu 'jw gruber krzyżówka.
Co to jest Guacamole:
Jak lepiej guacamole potrawa z utartych gruszek awokado, pomidorów, cebuli, przyprawionych ziołami. Etym. - amer.hiszp. z jęz. Nahuatl ahuacamolli, od ahuacatl 'awokado' i molli 'sos; duszona potrawa gruber co to jest.
Słownik Globtroter:
Kiedy odbywający częste i rozległe podróże, zwł. z zamiłowania do włóczęgi; obieżyświat, wagabunda, wszędobylski. Etym. - z angielskiego: globe-trotter 'jw.'; globe 'glob(us); kula, bania; klosz, umbra gruber słownik.
Czym jest Gid:
Od czego zależy gid zobacz guide gruber czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: