replika co to jest
Co to jest replika? Definicja replika odpowiedź, zwł. w dyskusji, polemice, debacie, na rozprawie.

Czy przydatne?

Definicja replika

Definicja z ang. replica, z niem. Replik.

Co znaczy REPLIKA: replika odpowiedź, zwł. w dyskusji, polemice, debacie, na rozprawie sąd.; teatr. odpowiedź postaci scenicznej (aktora) na kwestię innej (współaktora); art. powtórzenie, odtworzenie, kopia dzieła; językozn. kalka, odbitka. Etym. - śrdw.z łaciny replica 'ponowna odpowiedź' z ?Xac. replicare 'składać powtórnie, z powrotem; powtarzać; odpowiadać'; zobacz re-; aplikacja

Czym jest replika znaczenie w Znaczenie R .

Co znaczy Regres:
Porównanie się (por. progres); prawo dochodzenia zwrotu sum wyłożonych za inną osobę (z tytułu poręczenia, żyra i tak dalej). regresowy prawn. regresyjny, regresywny. regresja cofanie się; stopniowe obniżanie replika co znaczy.
Krzyżówka Represalia:
Dlaczego odwetowe (zwł. w polityce międzynarodowej), retorsje. represja kara, karanie (poprzez kraj a. sądy); polit. środek odwetu, ucisku, tłumienia buntu. Etym. - śrdw.z łaciny repressalia 'jw.' i późn.z replika krzyżówka.
Co to jest Reduta:
Jak lepiej bal maskowy; wojsk. dawn. zamknięte polowe umocnienie ziemne, z wałem i rowem. Etym. - fr. redoute 'jw.' od wł. ridotta 'jp.' z ?Xac. reductus 'wycofany; samotny' z p.p. od reducere, zobacz replika co to jest.
Słownik Rodajlendy:
Kiedy typu ogólnoużytkowego, o upierzeniu mahoniowo-metalicznym, w Polsce zwana karmazynami. Etym. - amer.z angielskiego: Rhode Island Red 'czerwone z R.I.' wyhodowane w stanie Rhode Island w stanach replika słownik.
Czym jest Ridentem Dicere Verum:
Od czego zależy ridentem dicere verum (quid vetat?) ?Xac., śmiejąc się, prawdę powiedzieć (któż broni?). Etym. - z Horacego (Satyry, 1, 1, 24); regularnie: ridendo replika czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: