dyskontowy kredyt co to jest
Co oznacza Kredyt dyskontowy: zabezpieczeniem są weksle. Od stawki udzielonego kredytu bank potrąca.

Czy przydatne?

Definicja Kredyt dyskontowy

Definicja z ang. discount credit, z niem. Rabatt Kredit.

Co znaczy KREDYT DYSKONTOWY: Udzielany poprzez bank kredyt, którego zabezpieczeniem są weksle. Od stawki udzielonego kredytu bank potrąca odsetki, zwane dyskontem, których wysokość zależy od stawki wpisanej na wekslu i terminu pozostającego do jego wykupu

Czym jest Kredyt dyskontowy znaczenie w Słownik na K .

Co znaczy Karta Płaska:
Porównanie dane są nadrukowane a nie wytłoczone. Wszystkie transakcje takimi kartami muszą być autoryzowane. Kart płaskich można korzystać wyłącznie w elektronicznych terminalach, bankomatach. Dla nielicznych kredyt dyskontowy co znaczy.
Krzyżówka Korelacja:
Dlaczego Współczynnik korelacji wg momentu iloczynowego jest statystyką określającą siłę związku pomiędzy dwoma zmiennymi. Jego definicję można łatwo sformułować odwołując się do zjawiska regresji kredyt dyskontowy krzyżówka.
Co to jest Krajowa Izba Rozliczeniowa (KIR):
Jak lepiej Izba zajmująca się standaryzacją mechanizmu rozliczeń międzybankowych kredyt dyskontowy co to jest.
Słownik Kumulacja:
Kiedy wpłacie brana jest pod uwagę suma aktywów (we wszystkich funduszach) zgromadzonych poprzez uczestnika na rejestrze znaczy to, Iż w razie dokonania kolejnej wpłaty, która w sumie z zebranymi na dany kredyt dyskontowy słownik.
Czym jest Kredyt Redyskontowy:
Od czego zależy odkupuje od banków komercyjnych weksle, które zostały poprzez nie uprzednio zdyskontowane. Bank komercyjny może przedstawić weksel do redyskonta w banku centralnym jeśli chce zwiększyć własną kredyt dyskontowy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: