posix co to jest
Co oznacza skrót POSIX? Definicja Portable Operating System Interface for Unix. Słownik Tłum.

Czy przydatne?

Co to znaczy Posix

Definicja POSIX: Portable Operating System Interface for Unix

Co oznacza POSIX: Tłum: przenośny interfejs systemu operacyjnego. POSIX standaryzuje interfejs programistyczny i użytkownika w około piętnastu różnych dokumentach. Standaryzuje też właściwości shella. Inne usługi (programy) użytkownika to między innymi awk, echo, ed i setki innych. Wymagane usługi systemowe zawierają podstawowe wejście/wyjście (pliki, terminal i sieć). Ponieważ IEEE pobierało bardzo wysokie opłaty za dokumentację POSIX, i nie zezwalało na jej publikację w internecie, powstał standard Single UNIX Specification. Jest on otwarty, uwzględnia uwagi od każdego i jest wolnodostępny w internecie. Implementacje POSIX zawarte zostały również w systemach QNX, BeOS i AtheOS. Dla użytkowników Microsoft Windows dostępne jest środowisko Cygwin, dopasowujące tę platformę do standardu POSIX.

Czym jest POSIX znaczenie w Słownik komputerowy P .

Co znaczy PMPO:
Porównanie moc wyjściowa. Nie odwzorowuje średniej ciągłej mocy urządzenia. Pomiaru dokonuje się w warunkach laboratoryjnych, przez ułamek sekundy, przy sygnale o dużej częstotliwości (nawet wyższej od posix co znaczy.
Krzyżówka PAD:
Dlaczego sprzętowo-programowe, niekiedy wbudowane w komputer PC, umożliwiające dostęp użytkowników do sieci X.25. Zalece-nia CCIT X.3, X.28 i X.29 definiują parametry urządzenia PAD, interfejs terminal-PAD i posix krzyżówka.
Co to jest PEP:
Jak lepiej posix co to jest.
  • Dodano:
  • Autor: