fellowtraveler co to jest
Co to jest fellowtraveler? Definicja fellow-traveler [wym. feloträweler] towarzysz podróży.

Czy przydatne?

Definicja fellowtraveler

Definicja z ang. fellowtraveler, z niem. fellowtraveler.

Co znaczy FELLOWTRAVELER: fellow-traveler [wym. feloträweler] towarzysz podróży; sympatyk, zwł. komunizmu, nie będący członkiem partii (tł. z ros.; zobacz poputczik). Etym. - amer.z angielskiego: 'jw.'; fellow 'towarzysz; współ-'; traveler 'podróżny' od travel 'podróżować' ze st.fr. travaillier 'rodzić; pracować ciężko'

Czym jest fellowtraveler znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Festiwal:
Definicja uroczystość, złożona z imprez (regularnie również konkursów) art. i spotkań, pozwalających na przybyłym z różnych stron uczestnikom nawiązanie kontaktów kult. (a. niekiedy i polit.). Etym. - fr fellowtraveler co to jest.
Co znaczy Ferro Et Igni:
Definicja ogniem i mieczem. Etym. - Lukan (De bello civili, 2, 443) pisze, Iż Cezar wolałby spustoszyć państwo ogniem i mieczem (ferro populetur et igni), niż najechać go nie napotykając oporu gospodarzy fellowtraveler definicja.
Co znaczy Fior DellAlpi:
Definicja fior dell'Alpi (a. fior di Alpi) wł., dosł. 'kwiat Alp', żółty likier włoski z zatopioną w butelce gałązką pokrytą skrystalizowanym cukrem fellowtraveler co znaczy.
Co znaczy Fundacja:
Definicja organizacja, której fundamentem jest dorobek poświęcony (poprzez fundatora, założyciela, donatora) na określony cel, zazw. naukowy, kulturalny, dobroczynny, religijny; ofiarowanie czego do użytku fellowtraveler słownik.
Co znaczy Full Of Wise Saws And Modern Instances:
Definicja full of wise saws and modern instances z angielskiego:, zdań mądrych pełny i nowych przykładów. Etym. - z Szekspira (Jakub o sędzi w Jak wam się podoba, 2, 7 fellowtraveler znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: