fortentheme co to jest
Co to jest fortentheme? Definicja fort-en-thème [wym. forãte:m] fr., dosł. 'silny w temacie'; przen.

Czy przydatne?

Definicja fortentheme

Definicja z ang. fortentheme, z niem. fortentheme.

Co znaczy FORTENTHEME: fort-en-thème [wym. forãte:m] fr., dosł. 'silny w temacie'; przen. w sporcie, polit. i tak dalej; osoba serio, pilna i pracowita

Czym jest fortentheme znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Feblik:
Definicja feblik przest. skłonność, sympatia, słabość do kogoś. Etym. - fr. faible 'słaba strona, słabość' od 'słaby' z ?Xac. flebilis 'opłakany, godny politowania; słaby' od flēre 'płakać fortentheme co to jest.
Co znaczy Fiksacja:
Definicja zdarzenie utrwalania się pewnych sposobów zachowania (zwł. pod wpływem przymusu powodującego mocną frustrację), choćby były one zupełnie nieracjonalne i przynosiły jednostce szkodę; sztywność myślowa fortentheme definicja.
Co znaczy Franco:
Definicja franco zobacz franko fortentheme co znaczy.
Co znaczy Fizylier:
Definicja żołnierz uzbrojony w lekką strzelbę skałkową (zamiast muszkietu); w momencie napoleońskim - żołnierz lekkiej piechoty; żołnierz pododdziału uzbrojonego w pistolety maszynowe (II wojna świat.). Etym fortentheme słownik.
Co znaczy Floret:
Definicja floret sport. broń szermiercza o wąskiej, czworograniastej klindze, zakończonej ochronną gałką. Etym. - fr. fleuret 'jw.' z wł. fioretto 'kwiatek; gałka floretu; floret' od ?Xac. flos, zobacz flora fortentheme znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: