mezzanino co to jest
Co to jest mezzanino? Definicja mezzanino zobacz mezanin. Słownik mezzanine: Mezzanin co to jest.

Czy przydatne?

Definicja mezzanino

Definicja z ang. mezzanine, z niem. Mezzanin.

Co znaczy MEZZANINO: mezzanino zobacz mezanin

Czym jest mezzanino znaczenie w Znaczenie M .

Co znaczy Manitu:
Porównanie manitu algon., Ogromny Duch, jedno z algońskich bóstw, duch władający siłami natury; wizerunek bóstwa indiańskiego; nadnaturalna siła, dająca moc duchom, bóstwom i zjawiskom przyrody; por. orenda mezzanino co znaczy.
Krzyżówka Maser:
Dlaczego urządzenie kwantowe wykorzystywane do wytwarzania a. wzmacniania mikrofal w drodze stymulowania (w należytym układzie) emisji (z wzbudzonych atomów a. centrów) poprzez (inne) promieniowanie tej samej mezzanino krzyżówka.
Co to jest Martini:
Jak lepiej złożony z dwóch a. więcej części dżinu i jednej części wytrawnego wermutu, zazw. wytrząsany z lodem, ozdobiony oliwką, cebulką a. skórką cytrynową. Etym. - z angielskiego:, prawdop. od nazwiska mezzanino co to jest.
Słownik Miraż:
Kiedy optyczne w atmosferze opierające na tworzeniu się podwójnych obrazów elementów znajdujących się na horyzoncie (zobacz fatamorgana); ułuda, nieziszczalne pragnienie. Etym. - fr. mirage 'jw.' od mirer mezzanino słownik.
Czym jest Menakme:
Od czego zależy menakme med. moment w życiu kobiety od pierwszej do ostatniej menstruacji. menarche med. pierwsza menstruacja. Etym. - gr. mēn, zobacz menopauza; zobacz akme; arche mezzanino czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: