dumpingowa marża co to jest
Co oznacza marża dumpingowa: niższą od niej ceną użytkowaną poprzez eksportera danego towaru na.

Czy przydatne?

Czym jest marża dumpingowa

Definicja z ang. dumping margin, z niem. Dumpingspanne.

Definicja MARŻA DUMPINGOWA: różnica między wartością normalną a niższą od niej ceną użytkowaną poprzez eksportera danego towaru na terenie Wspólnoty Europejskiej. Marża dumpingowa wyznacza górną granicę wysokości cła antydumpingowego. Zobacz także postępowanie antydumpingowe

Czym jest marża dumpingowa znaczenie w Słownik na M .

Co znaczy Międzynarodowa Sieć Nadzoru Rynku:
Porównanie IMSN) międzynarodowa organizacja skupiająca (nieformalnie) w pierwszej kolejności te jednostki administracji publicznej działające w różnych państwach, które są odpowiedzialne za ochronę konsumentów marża dumpingowa co znaczy.
Krzyżówka Malta:
Dlaczego Malta) kraj położone na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii, obejmuje trzy wyspy: Malta, Ghawdex (Gozo) i Kemmuna (Comino). Stolica Valletta. Język urzędowy maltański. Pow. 316 km2, 392 tys marża dumpingowa krzyżówka.
Co to jest Międzyrządowa Konferencja Akcesyjna:
Jak lepiej procesu negocjacji akcesyjnych między krajami członkowskimi a państwami kandydującymi. Obrady MKA toczą się na dwóch poziomach: na szczeblu szefów delegacji krajów członkowskich i kandydujących marża dumpingowa co to jest.
Słownik MEFTA:
Kiedy Strefa Wolnego Handlu Wyrobami Przemysłowymi marża dumpingowa słownik.
Czym jest Monnet Jean:
Od czego zależy francuski polityk i dyplomata, ekonomista i finansista. Po II wojnie światowej zaangażował się aktywnie na rzecz idei zjednoczonej Europy. Był autorem planu zwanego planem Schumana, otwierającego marża dumpingowa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: