stokrotka europejska co to jest
Co oznacza Europejska Stokrotka: ekologiczne, funkcjonujące aktualnie w oparciu o rozporządzenie.

Czy przydatne?

Czym jest Europejska Stokrotka

Definicja z ang. The European Daisy, z niem. Die Europäische Daisy.

Definicja EUROPEJSKA STOKROTKA: utworzone w roku 1992 oznaczenie ekologiczne, funkcjonujące aktualnie w oparciu o rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Porady UE nr 1980/2000/EC i decyzje dotyczące poszczególnych kategorii produktów. O przyznanie tego znaku może wystąpić producent, importer, usługodawca i dystrybutor produktu. Prawo używania tego oznaczenia może być nadane w każdym państwie Wspólnoty, nie mniej jednak należyty wniosek powinien zostać złożony w tym kraju, gdzie dany wytwór jest po raz pierwszy wprowadzany do obrotu. Prawo do stosowania oznaczenia uzyskane w jednym kraju jest istotne na terenie całej Wspólnoty i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. O wydanie pozwolenia na wykorzystywanie znaku mogą ubiegać się wszystkie podmioty bezwzględnie na ich rozmiar, niezależnie od producentów lekarstw, żywności i napojów i wyrobów zawierających substancje niebezpieczne. Aktualnie trwają prace nad powiÄ…zaniem tego mechanizmu ekoznakowania z regulacjami dotyczącymi oznaczania produktów znakiem CE. Dlatego w ramach jednej procedury będzie sposobność otrzymania prawa do oznaczania produktu zarówno znakiem CE, jak i ES . Zobacz także ekoznakowanie, Nordycki Łabędź, Błękitny Anioł

Czym jest Europejska Stokrotka znaczenie w Słownik na E .

Co znaczy Europejska Sieć Ds. Ochrony Osób Życia Publicznego:
Definicja podstawie decyzji Porady UE z 28 listopada 2002 jako wynik uznania poprzez państwa członkowskie UE, Iż abstrahując od zalecenia Porady z 6 grudnia 2001 w kwestii określenia wspólnej skali oceniania europejska stokrotka co to jest.
Co znaczy EEA:
Definicja Europejska Agencja Środowiska europejska stokrotka definicja.
Co znaczy Europejska Agencja Środowiska:
Definicja European Environment Agency, EEA) organizacja utworzona w 1990 w celu zbierania i rozpowszechniania informacji na temat ochrony środowiska naturalnego. Utworzyła ona europejską sieć informacji i europejska stokrotka co znaczy.
Co znaczy Eurorynek Finansowy:
Definicja część międzynarodowego rynku finansowego, na którym przeprowadzane są operacje zamiany walut i inne operacje kredytowe i kapitałowe europejska stokrotka słownik.
Co znaczy EN:
Definicja normy zharmonizowane europejska stokrotka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: