urban co to jest
Co oznacza URBAN II: mająca na celu finansowanie projektów związanych z postępem gospodarczym i.

Czy przydatne?

Czym jest URBAN II

Definicja z ang. URBAN II, z niem. URBAN II.

Definicja URBAN II: jedna z inicjatyw wspólnotowych UE mająca na celu finansowanie projektów związanych z postępem gospodarczym i społecznym obszarów miejskich, liczących przynajmniej 100 tys. mieszkańców. Miasta ubiegające się o finansowanie w ramach programu U. muszą spełnić przynajmniej trzy z następujących warunków: wysoka stopa bezrobocia, mała aktywność ekonomiczna, spora liczba emigrantów, wysoka przestępczość, degradacja środowiska, niska stopa nauki. Program, w wysokości 700 mln euro w 200006, jest w całości finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a jego zadaniem jest realizacja następujących zadań: renowacja budynków, tworzenie miejsc pracy związanych z kulturą, usługami dla ludności i ochroną środowiska, inicjowanie programów edukacyjnych i szkoleń zawodowych, postęp przyjaznych dla środowiska sieci komunikacji miejskiej i promowanie wykorzystywania technologii internetowych w życiu gospodarczym, społecznym i ochronie środowiska

Czym jest URBAN II znaczenie w Słownik na U .

Co znaczy Unia Gospodarcza I Walutowa:
Definicja Economic and Monetary Union, EMU) następny faza integracji gospodarczej, którego podstawy prawne zostały stworzone w Traktacie o UE, aktualnie regulowany poprzez art. 98124 TWE. Tworzenie UGW urban ii co to jest.
Co znaczy Układy Europejskie:
Definicja stowarzyszeniu ze Wspólnotą Europejską i ich krajami członkowskimi, były zawierane od 1991 z państwami Europy Środkowo-Wschodniej. Mają umożliwić tym krajom uczestnictwo w procesie integracji urban ii definicja.
Co znaczy Unia Polityczna:
Definicja traktatem z Maastricht, jako cel w rozwoju UE. Obejmuje Wspólną Politykę Zagraniczną i Bezpieczeństwa, Wymiar Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych i powiększenie uprawnień wspólnotowych instytucji, w urban ii co znaczy.
Co znaczy Uznawanie Dyplomów, Świadectw I Kwalifikacji Zawodowych W Unii Europejskiej:
Definicja współpracy w zakresie nauki jest umożliwienie kształcenia i swobodnego podejmowania pracy w dowolnym państwie członkowskim UE, poprzez powstanie ogólnego mechanizmu wzajemnego uznawania dyplomów urban ii słownik.
Co znaczy Unia Afrykańska:
Definicja African Union, AU) powstała w lipcu 2002 w Durbanie z przekształcenia Organizacji Jedności Afrykańskiej, OJA (Organization of African Unity) międzyrządowej organizacji regionalnej krajów afrykańskich urban ii znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: